BEBÉ vanová baterie na připojení do podlahy, bronz BB021/18
BEBÉ vanová baterie na připojení do podlahy, bronz BB021/18
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB021/18 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 1068 mm |
| Hloubka | 187 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 855 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936333 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bronz BB007/18
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
8 247 Kč
Při platbě předem pouze 7 672 Kč
BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, bronz BB018/18
expedice do 7 dnů11 429 Kč
Při platbě předem pouze 10 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN vanová baterie do podlahy, černá mat UT021VB
na objednávku40 647 Kč
Při platbě předem pouze 38 169 Kč
CUBEMIX vanová baterie do podlahy, černá mat UBC-CM021B
expedice do 7 dnů18 223 Kč
Při platbě předem pouze 16 952 Kč
RHAPSODY vanová baterie do podlahy, zlato mat R5018GB
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč

