BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bronz BB007/18
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bronz BB007/18
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 344 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 245 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936197 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, bronz 9596
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT019VBC
na objednávku9 955 Kč
Při platbě předem pouze 9 348 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom PY02
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT019BC
na objednávku9 643 Kč
Při platbě předem pouze 9 055 Kč
10 463 Kč
Při platbě předem pouze 9 825 Kč

