BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato BB007/17
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato BB007/17
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 344 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 245 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935992 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, zlato SI517
expedice do 7 dnů3 062 Kč
Při platbě předem pouze 2 848 Kč
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/chrom UT004VBC
expedice do 7 dnů6 683 Kč
Při platbě předem pouze 6 276 Kč
10 209 Kč
Při platbě předem pouze 9 587 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3171
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
ULTRAMIX tělo tříprvkové stojánkové umyvadlové baterie bez výpusti, zlato mat UT017G-1
expedice do 7 dnů8 462 Kč
Při platbě předem pouze 7 872 Kč

