BEBÉ stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato BB002/17
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato BB002/17
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB002/17 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 204 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 105 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935978 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, zlato SI517
expedice do 7 dnů3 062 Kč
Při platbě předem pouze 2 848 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX tělo stojánkové umyvadlové baterie vysoké bez výpusti , černá mat UT007B-1
expedice do 7 dnů6 742 Kč
Při platbě předem pouze 6 272 Kč
11 595 Kč
Při platbě předem pouze 10 888 Kč
11 201 Kč
Při platbě předem pouze 10 518 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat XA02/15
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

