ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, nikl 3028
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, nikl 3028
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3028 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 85 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie, S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861604 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nikl |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
na objednávku1 617 Kč
Při platbě předem pouze 1 504 Kč
Podobné zboží
7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/chrom UT004BC
expedice do 7 dnů6 240 Kč
Při platbě předem pouze 5 860 Kč
6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
CUBEMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UBC-CM002B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
TRAX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 602/S
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč

