BEBÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom BB041
BEBÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom BB041
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB041 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936128 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, chrom FLEX150
expedice do 7 dnů206 Kč
Při platbě předem pouze 192 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 400mm, nerez lesk MS571
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Podobné zboží
DREAMART podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom DA041
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UT042
expedice do 7 dnů3 272 Kč
Při platbě předem pouze 3 072 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato PY42/17
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
24 243 Kč
Při platbě předem pouze 22 552 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat PY42/19
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč

