KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato KI41Z
KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato KI41Z
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41Z |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844881 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
expedice do 7 dnů3 723 Kč
Při platbě předem pouze 3 496 Kč
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
10 939 Kč
Při platbě předem pouze 10 272 Kč
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UT042V
expedice do 7 dnů3 583 Kč
Při platbě předem pouze 3 365 Kč

