DREAMART podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom DA041
DREAMART podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom DA041
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DREAMART |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Průtok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.1810 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913863066 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 660mm, chrom 1202-06
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
DREAMART hlavová sprcha, průměr 208mm, nerez lesk SOF2000
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom 1205-09
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Podobné zboží
BEBÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom BB041
na objednávku4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat

