PAX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom XA41
PAX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom XA41
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890949 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
636 Kč
Při platbě předem pouze 592 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk MS563
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom SG403
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Podobné zboží
SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom PY41
expedice do 7 dnů2 657 Kč
Při platbě předem pouze 2 472 Kč

