AURUM nerezové umyvadlo, 55x42 cm, včetně výpusti, zlato mat AU202
AURUM nerezové umyvadlo, 55x42 cm, včetně výpusti, zlato mat AU202
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x11x42 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.7000 kg |
| EAN | 8590913919534 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
3 239 Kč
Při platbě předem pouze 3 041 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, zlato mat SI419
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AURUM nerezové umyvadlo, 55x42 cm, včetně výpusti, antracit AU102
expedice do 7 dnů9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
ROSSETA umyvadlo na desku, litý mramor, 56,4x32,3cm, bílá RS564
expedice do 7 dnů6 725 Kč
Při platbě předem pouze 6 256 Kč
KVAORE skleněné umyvadlo na desku, 54x39,5 cm, modrá TY224
expedice do 7 dnů4 541 Kč
Při platbě předem pouze 4 224 Kč


