SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá/zlato mat WD002G
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá/zlato mat WD002G
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 121 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 1.2180 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913920103 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá / zlatá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/chrom UT004TBC
expedice do 7 dnů6 617 Kč
Při platbě předem pouze 6 214 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, bílá mat PY02/14
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
ICONIC stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UBC-AF002
expedice do 7 dnů2 184 Kč
Při platbě předem pouze 2 032 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč


