ARUBA umyvadlo, Rockstone, 150x51,5cm, levé, bílá mat AR150-B1L
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 150x51,5cm, levé, bílá mat AR150-B1L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR150-B1L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 150x51,5 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 33.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886874 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
12 831 Kč
Při platbě předem pouze 11 936 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARUBA konzole s policí 148,4x40x49 cm, černá mat ARK150
na objednávku12 831 Kč
Při platbě předem pouze 11 936 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SIGMA SIMPLY obdélníkový sprchový kout dveře 800x1000mm L/P ,čiré sklo GS1279GS3110
expedice do 7 dnů12 653 Kč
Při platbě předem pouze 11 881 Kč
Sprchový kout Mexen Mist-H Duo s pravými panty 80 x 100 cm, průhledný, kartáčované zlato - 8A5-080L-100P-55-00
expedice do 10 dnů12 155 Kč
Sprchový kout Mexen Mist T s výklopným mechanismem 100 x 80 cm, průhledný, zlatý - 8A4T-100-080-50-00
expedice do 10 dnů9 581 Kč


