ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 250x51,5cm, pravé, bílá mat AR250-B2R
ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 250x51,5cm, pravé, bílá mat AR250-B2R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR250-B2R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 250x51,5 cm |
| Šířka | 2500 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 53.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892219 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 248,4x40x49 cm, černá mat ARK250
na objednávku22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
na objednávku8 566 Kč
Při platbě předem pouze 7 968 Kč
32 960 Kč
Při platbě předem pouze 31 312 Kč
27 199 Kč
Při platbě předem pouze 25 541 Kč


