ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1462mm, kouřové sklo AXB150SC
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1462mm, kouřové sklo AXB150SC
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB150SC |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1462 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 70.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996443 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BELLAGIO koš na prádlo 50,5x62,5x32cm, hnědá 3063SB
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
YOSHI koš na prádlo 53x51x34cm, bambus, modrá 133805
expedice do 7 dnů1 053 Kč
Při platbě předem pouze 996 Kč

