ESCA WHITE MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913111396 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, kouřové matné sklo AXC150SM
expedice do 7 dnů11 349 Kč
Při platbě předem pouze 10 657 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-08
expedice do 7 dnů12 100 Kč
Při platbě předem pouze 11 397 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Marron AXC150MR
expedice do 7 dnů10 939 Kč
Při platbě předem pouze 10 272 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-06
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč

