ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1500 mm ES1015-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1500 mm ES1015-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965074 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, bílá mat ES7234
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 422 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1500 mm ES1315-04
expedice do 7 dnů10 733 Kč
Při platbě předem pouze 10 109 Kč
10 131 Kč
Při platbě předem pouze 9 542 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-04
expedice do 7 dnů10 303 Kč
Při platbě předem pouze 9 704 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-03
expedice do 7 dnů9 752 Kč
Při platbě předem pouze 9 185 Kč


