ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1362mm, kouřové sklo AXB140SC
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1362mm, kouřové sklo AXB140SC
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB140SC |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1362 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 70.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996436 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-03
expedice do 7 dnů7 946 Kč
Při platbě předem pouze 7 484 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-02
expedice do 7 dnů9 236 Kč
Při platbě předem pouze 8 699 Kč
9 217 Kč
Při platbě předem pouze 8 655 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1400 mm ES1514-03
expedice do 7 dnů9 236 Kč
Při platbě předem pouze 8 699 Kč

