ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966606 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-07
expedice do 7 dnů10 896 Kč
Při platbě předem pouze 10 263 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-05
expedice do 7 dnů10 466 Kč
Při platbě předem pouze 9 858 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1400 mm ES1314-02
expedice do 7 dnů9 666 Kč
Při platbě předem pouze 9 104 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-02
expedice do 7 dnů9 236 Kč
Při platbě předem pouze 8 699 Kč

