AQUA umývátko 50,5x25cm, litý mramor, bílá 10053
AQUA umývátko 50,5x25cm, litý mramor, bílá 10053
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50,5x11x25 cm |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 3.5790 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913883866 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
3 750 Kč
Při platbě předem pouze 3 488 Kč
LATUS IV umyvadlová skříňka 49,5x50x25cm, Borovice rustik LT410-1616
expedice do 7 dnů3 750 Kč
Při platbě předem pouze 3 488 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, černá mat SM012B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
YUKON umyvadlo, litý mramor, 50x45cm, bílá YU050
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vpravo, černá mat SM016B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
LUXA keramické umývátko 55x30cm, bílá 11054
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč


