YUKON umyvadlo, litý mramor, 50x45cm, bílá YU050
YUKON umyvadlo, litý mramor, 50x45cm, bílá YU050
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | YUKON |
| Rozměr | 50x45 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Zápustné |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 8.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887154 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Podpěrná konzole 440x150x20mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks VG4415
expedice do 7 dnů1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LITOS keramické umývátko 55x32cm, bílá 4077
expedice do 7 dnů2 167 Kč
Při platbě předem pouze 2 016 Kč
CITY keramické umyvadlo hranaté 50x40cm, bílá KE050
expedice do 7 dnů2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 120 Kč
AQUA umývátko 50,5x25cm, litý mramor, bílá 10053
expedice do 7 dnů2 821 Kč
Při platbě předem pouze 2 624 Kč
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč


