SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato PY02/17
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato PY02/17
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 112 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886010 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
| Tvar baterie | Hranatý |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato SL017
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, zlato SI517
expedice do 7 dnů3 062 Kč
Při platbě předem pouze 2 848 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CUBEMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UBC-CM002B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
DIMY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat DM002BL
expedice do 7 dnů8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
4 141 Kč
Při platbě předem pouze 3 888 Kč


