RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-9598 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 1.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861864 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nikl |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku1 703 Kč
Při platbě předem pouze 1 584 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, bílá mat SI514
expedice do 7 dnů2 374 Kč
Při platbě předem pouze 2 208 Kč

