ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002TB
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002TB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 179 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0490 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989360 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 764 Kč
Při platbě předem pouze 4 432 Kč
VERSI stojánková umyvadlová baterie, černá mat RV002/15
expedice do 7 dnů7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat PY02/19
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
AXIA tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 502/S
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč

