ULTRATAP dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT019TG
ULTRATAP dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT019TG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019TG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9560 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989667 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
TRAX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 602/S
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002VB
expedice do 7 dnů4 453 Kč
Při platbě předem pouze 4 181 Kč
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat 1101-02B
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

