ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, zlato 3275
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, zlato 3275
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3275 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859380 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, max 80mm, zlato 7533.370.5.3 59000
expedice do 7 dnů2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku1 703 Kč
Při platbě předem pouze 1 584 Kč
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
GINKO 25 stojánková umyvadlová baterie se žlábkem, bez výpusti, v. 155mm, chrom 1101-05
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004BG
expedice do 7 dnů6 995 Kč
Při platbě předem pouze 6 568 Kč
11 537 Kč
Při platbě předem pouze 10 834 Kč

