ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, růžové zlato 3177L
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, růžové zlato 3177L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3177L |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 285 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 245 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 3.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859243 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |
Mohlo by Vás zajímat
MIXONA stojánková dřezová / umyvadlová baterie, chrom MG055
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
FORATA stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom FT007
na objednávku6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, chrom/zlato 3172L
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bílá mat PY07/14
na objednávku9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč

