ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom UT007T
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom UT007T
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 323 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0990 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989179 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
7 815 Kč
Při platbě předem pouze 7 338 Kč
7 749 Kč
Při platbě předem pouze 7 277 Kč
DIMY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, černá mat DM006BL
expedice do 7 dnů14 955 Kč
Při platbě předem pouze 13 912 Kč

