LATUS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, černá mat 1102-04B
LATUS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, černá mat 1102-04B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 241 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943584 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
75 Kč
Při platbě předem pouze 71 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", černá mat SL115
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpust , černá mat/chrom UT007TBC
expedice do 7 dnů7 437 Kč
Při platbě předem pouze 6 984 Kč
6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
VERSI stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, černá mat RV007/15
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč

