ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, růžové zlato 3277
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, růžové zlato 3277
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3277 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859410 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
4 141 Kč
Při platbě předem pouze 3 888 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom VO002
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

