ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat UT004TB
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat UT004TB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 231 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 132 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2490 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989377 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 463 Kč
Při platbě předem pouze 9 825 Kč
11 595 Kč
Při platbě předem pouze 10 888 Kč
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat WD002B
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, bronz 3276
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč

