ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT002BC
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT002BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 159 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988608 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 324 Kč
Při platbě předem pouze 9 694 Kč
KAJA stojánková umyvadlová baterie, černá mat HJ002B
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
ULTRAMIX tělo dvouprvkové stojánkové umyvadlové baterie bez výpusti, zlato mat UT019G-1
na objednávku10 578 Kč
Při platbě předem pouze 9 840 Kč
ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT019BC
na objednávku9 643 Kč
Při platbě předem pouze 9 055 Kč

