ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, nikl 3178
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, nikl 3178
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3178 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 65 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861550 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nikl |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
na objednávku1 617 Kč
Při platbě předem pouze 1 504 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
12 456 Kč
Při platbě předem pouze 11 696 Kč

