GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, ECO kartuše, černá mat 1101-02B-01
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, ECO kartuše, černá mat 1101-02B-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| Výška | 176 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 100 mm |
| Ostatní | Úsporná ECO |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970016 |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", černá mat SL115
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
75 Kč
Při platbě předem pouze 71 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen C33 deskové otopné těleso 600x400, boční připojení, 934 W, antracit W433-060-040-66
na objednávku3 266 Kč
7 314 Kč


