ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT017BC
ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT017BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988646 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, ECO kartuše, černá mat 1101-02B-01
expedice do 7 dnů4 449 Kč
Při platbě předem pouze 4 177 Kč
6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
KAI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom KA02
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT002V
expedice do 7 dnů3 305 Kč
Při platbě předem pouze 3 103 Kč

