ORION keramické umývátko 50,5x26,5cm, bílá 7045
ORION keramické umývátko 50,5x26,5cm, bílá 7045
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50,5x12x26,5 cm |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872549 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Podobné zboží
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, bílá SM012
expedice do 7 dnů2 907 Kč
Při platbě předem pouze 2 704 Kč
MAXX umývátko se záklopem 47x24cm, litý mramor, levé, bílá MX475
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vpravo, bílá SM016
expedice do 7 dnů2 907 Kč
Při platbě předem pouze 2 704 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x48cm, bílá 50122
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vpravo, písková PK30514
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
24 540 Kč
Při platbě předem pouze 23 313 Kč
TWIG umyvadlo, litý mramor, 60x47cm, kryt výpusti, bílá TW060
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč


