ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, L/P varianta ZL1390ZL3210
ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, L/P varianta ZL1390ZL3210
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x100 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 470 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 58.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905841 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
9 245 Kč
Při platbě předem pouze 8 707 Kč
9 245 Kč
Při platbě předem pouze 8 707 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 637 Kč
Při platbě předem pouze 14 684 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, L/P varianta ZL1210ZL3290
expedice do 7 dnů14 580 Kč
Při platbě předem pouze 13 691 Kč
10 562 Kč
Při platbě předem pouze 9 918 Kč
EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 900-1000x900mm L/P sklo Brick EL1738EL3338
expedice do 7 dnů11 054 Kč
Při platbě předem pouze 10 380 Kč


