PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá mat XA42/14
PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá mat XA42/14
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 200 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890987 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Hlavová sprcha, průměr 300mm, bílá mat SF414
expedice do 7 dnů7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, bílá mat SG202BI
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, bílá mat FLE10BI
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Podobné zboží
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá mat PY42/14
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

