ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x1000mm L/P varianta ZL1280ZL3210
ZOOM obdélníkový sprchový kout 800x1000mm L/P varianta ZL1280ZL3210
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x100 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 715 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 56.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901508 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 100x80cm, bílá 45511
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 282 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 416 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 416 Kč


