ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 1300x1000mm L/P varianta ZL1313BZL3210B
ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 1300x1000mm L/P varianta ZL1313BZL3210B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x100 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913903106 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového koutu 32,5x32,5 cm, bílá GS120W
expedice do 7 dnů4 350 Kč
Při platbě předem pouze 4 219 Kč
3 480 Kč
Při platbě předem pouze 3 262 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 679 Kč
Při platbě předem pouze 16 601 Kč
11 136 Kč
Při platbě předem pouze 10 457 Kč
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč


