ZOOM obdélníkový sprchový kout 1100x800mm L/P varianta ZL1311ZL3280
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1100x800mm L/P varianta ZL1311ZL3280
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x80 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 58.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901577 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 110x80cm, bílá 46511
expedice do 7 dnů8 041 Kč
Při platbě předem pouze 7 573 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
19 582 Kč
Při platbě předem pouze 18 388 Kč
ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 900x800 mm, L/P, rohový, čiré sklo AL1592BAL1582B
expedice do 7 dnů20 074 Kč
Při platbě předem pouze 18 850 Kč
ZOOM čtvercový sprchový kout 1000x1000mm L/P varianta ZL1310ZL3210
expedice do 7 dnů15 072 Kč
Při platbě předem pouze 14 153 Kč


