ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, L/P varianta ZL1210ZL3290
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, L/P varianta ZL1210ZL3290
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 915 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905797 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
9 245 Kč
Při platbě předem pouze 8 707 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
9 245 Kč
Při platbě předem pouze 8 707 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x1000mm, dveře, L/p sklo Brick EL1738EL3438EL3438
expedice do 7 dnů17 671 Kč
Při platbě předem pouze 16 594 Kč
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, hran. pojezdy, rohový TL2090-5002
expedice do 7 dnů19 488 Kč
Při platbě předem pouze 18 355 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1000x900, L/P varianta, rohový, čiré sklo AL1510CAL1590C
expedice do 7 dnů17 614 Kč
Při platbě předem pouze 16 540 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3415
expedice do 7 dnů11 874 Kč
Při platbě předem pouze 11 150 Kč


