THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, hran. pojezdy, rohový TL2090-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, hran. pojezdy, rohový TL2090-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 465 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934667 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
9 245 Kč
Při platbě předem pouze 8 707 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 201 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x1000mm, dveře, L/p sklo Brick EL1738EL3438EL3438
expedice do 7 dnů17 671 Kč
Při platbě předem pouze 16 594 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3315
expedice do 7 dnů11 956 Kč
Při platbě předem pouze 11 227 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, L/P varianta ZL1210ZL3290
expedice do 7 dnů14 580 Kč
Při platbě předem pouze 13 691 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, L/P varianta ZL1390ZL3210
expedice do 7 dnů14 662 Kč
Při platbě předem pouze 13 768 Kč


