ZOOM čtvercový sprchový kout 1000x1000mm L/P varianta ZL1310ZL3210
ZOOM čtvercový sprchový kout 1000x1000mm L/P varianta ZL1310ZL3210
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 520 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 61.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901560 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
7 353 Kč
Při platbě předem pouze 6 926 Kč
SMART police do sprchy závěsná, chrom XJ602
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu, 38x35,5cm, bílá 2282
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 8 092 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Ocelový radiátor Mexen Flat CVF11 500x1200, spod. přip., 819 W, antracit W611F-050-120-66
na objednávku6 025 Kč
5 083 Kč


