ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 1400x900mm L/P varianta ZL1314BZL3290B
ZOOM BLACK obdélníkový sprchový kout 1400x900mm L/P varianta ZL1314BZL3290B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x90 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913903038 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
10 827 Kč
Při platbě předem pouze 10 198 Kč
GELCO sklopné sedátko do sprchového koutu 32,5x32,5 cm, bílá GS120W
expedice do 7 dnů4 350 Kč
Při platbě předem pouze 4 219 Kč
3 480 Kč
Při platbě předem pouze 3 262 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 500 Kč
Při platbě předem pouze 18 311 Kč
10 562 Kč
Při platbě předem pouze 9 918 Kč
17 277 Kč
Při platbě předem pouze 16 224 Kč
17 269 Kč
Při platbě předem pouze 16 216 Kč


