ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x1000 mm, L/P varianta AL3012BAL6112B
ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x1000 mm, L/P varianta AL3012BAL6112B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 475 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 97.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906169 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ALTIS BLACK rozšiřovací profil 10mm AL9412B
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 876 Kč
Při platbě předem pouze 15 847 Kč
12 202 Kč
Při platbě předem pouze 11 458 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč


