EASY obdélníkový sprchový kout 1300x900mm, čiré sklo L/P varianta EL1315EL3315
EASY obdélníkový sprchový kout 1300x900mm, čiré sklo L/P varianta EL1315EL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x90 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 530 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 67.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901867 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
10 105 Kč
Při platbě předem pouze 9 517 Kč
IRENA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 130x90cm, bílá HI13090
expedice do 7 dnů10 680 Kč
Při platbě předem pouze 10 013 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 992 Kč
Při platbě předem pouze 18 773 Kč
17 260 Kč
Při platbě předem pouze 16 257 Kč
19 992 Kč
Při platbě předem pouze 18 773 Kč
19 254 Kč
Při platbě předem pouze 18 080 Kč


