Závěsný pult se třemi umyvadly 1800x254x550 mm, nerez mat 13071.3.S
Závěsný pult se třemi umyvadly 1800x254x550 mm, nerez mat 13071.3.S
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13071.3.S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 180x25,4x55 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.7738 kg |
| EAN | 8435368809941 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
39 930 Kč
Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom PS782
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
Senzorová stojánková baterie 24V DC, chrom PS781
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
35 251 Kč
Při platbě předem pouze 32 792 Kč
44 969 Kč
Při platbě předem pouze 41 832 Kč
Závěsné pítko 300x143x300 mm, nerez lesk 10023.B
na objednávku10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
62 341 Kč
Při platbě předem pouze 57 992 Kč

