Závěsný pult s umyvadlem 550x270x550 mm, nerez mat 13080.1.S
Závěsný pult s umyvadlem 550x270x550 mm, nerez mat 13080.1.S
| Výrobce: | Výrobce: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13080.1.S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 55x27x55 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.7477 kg |
| EAN | 8435368809989 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Senzorová stojánková baterie 24V DC, chrom PS781
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
39 930 Kč
Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom PS782
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 245 Kč
Při platbě předem pouze 15 112 Kč
35 251 Kč
Při platbě předem pouze 32 792 Kč
31 209 Kč
Při platbě předem pouze 29 032 Kč

