Závěsné WC TAURUS s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, bílá LC1582-SET5
Závěsné WC TAURUS s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, bílá LC1582-SET5
| Kód: | Kód: UBC-LC1582-SET5 |
Dostupnost:
expedice do 7 dnů (info)
Vlastnosti
| Rozměr | 36,5x54,5 cm |
|---|---|
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 545 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | WC set |
| Hmotnost / ks | 36.7700 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928185 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
7 175 Kč
Při platbě předem pouze 6 784 Kč
ALCA A114S/1120 Montážní rám pro závěsné WC a senzor
na objednávku2 864 Kč
Při platbě předem pouze 2 708 Kč
Omnires STRONGFRAME + MINIMAL podomítkový WC set s ECO splach, chrom lesk STFWCECO1M-RCR
expedice do 14 dnů4 176 Kč
CERANO - Podomítkový WC set, modul, WC tlačítko Slim, podložka, bílé - předstěnová instalace/sádrokarton
expedice do 7 dnů3 509 Kč

