Závěsné WC NERA s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, bílá NS952-SET5
Závěsné WC NERA s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, bílá NS952-SET5
| Kód: | Kód: UBC-NS952-SET5 |
Dostupnost:
expedice do 7 dnů (info)
Vlastnosti
| Rozměr | 35,5x50 cm |
|---|---|
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | WC set |
| Hmotnost / ks | 41.5400 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928178 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm mrazivá, černá - 894-140-101-70-30
expedice do 10 dnů4 549 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 120 x 150 cm, mráz, chrom - 894-120-101-01-30
expedice do 10 dnů4 081 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 100 x 150 cm mrazivá, černá - 894-100-101-70-30
expedice do 10 dnů3 927 Kč
Ravak CVS2-100 L bright alu+Transparent 7QLA0C00Z1
expedice do 7 dnů7 472 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč


